گوشتیران

مجله نارین

گوشتیران
گوشتیران کارخانه گوشتیران اولین تولید کننده فراورده های گوشتی در کشور می باشد که فعالیت خود را با نام آرزومان در سال ۱۳۰۴ آغاز نمود و با توسعه فعالیت در سال ۱۳۳۷ کارخانه را در محل فعلی کیلومتر ۴ جاده  …

Continue Reading
گوشتیران

گوشتیران

کارخانه گوشتیران اولین تولید کننده فراورده های گوشتی در کشور می باشد که فعالیت خود را با نام آرزومان در سال ۱۳۰۴ آغاز نمود و با توسعه فعالیت در سال ۱۳۳۷ کارخانه را در محل فعلی کیلومتر ۴ جاده  قدیم کرج ایجاد و پس از پیروزی انقلاب اسلامی نام شرکت و محصولات به گوشتیران تغییر یافت.

گوشتیران

 

واحدهای مختلف شرکت گوشتیران

شرکت پروتئین گستر سینا

شرکت پروتئین گستر سینا بعنوان یکی از زیر مجموعه های شرکت گوشتیران در راستای سیاستهای ریاست محترم بنیاد مستضعفان در خصوص هم افزایی واحدهای تولیدی بنیاد و استفاده بهینه از امکانات و دارایی های شرکت از سال ۱۳۹۱ از ادغام شرکت گوشتیران و شرکت طیور ارومیه تشکیل گردید.

گوشتیران

مجموعه ماهیران

مجموعه ماهیران بعنوان یکی از زیر مجموعه های شرکت گوشتیران تا کنون با تولید محصولاتی از قبیل شنیسل ماهی ، کنسرو ماهی تن ، ناگت میگو و … اقدام به تولید محصولات متنوع آبزیان در بسته بندی های مناسب نموده است . تا پس از برند گوشتیران که برترین برند ایرانی در صنایع گوشتی و پروتئینی می باشد .

گوشتیران

واحد مرغ خانگی

واحد مرغ خانگی بعنوان یکی از زیر مجموعه های شرکت گوشتیران با دارا بودن ۱۳۰هزار قطعه مرغ مادر گوشتی در فارمی متشکل از ۶ بخش کاملا مجزا در شهرستان خرمدره ، استان زنجان با تولید ۱۶ میلیون قطعه جوجه گوشتی یکروزه با برند مرغ خانگی مشغول به فعالیت می باشد.

گوشتیران